home

SZUKAJ WYBIERAJĄC SAMOCHÓD

 
 

Konfigurator doboru śrub

Wybór właściwych części pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i kosztów.
Konfigurator doboru śrub po samochodzie jest bardzo przydatnym narzędziem, które pomaga szybko i łatwo dopasować właściwe akcesoria, jednak ogranicza się do dokładności danych.
W rezultacie nie możemy zagwarantować, że jakakolwiek część znaleziona za pomocą tej usługi będzie w 100% poprawna, zawsze musisz sprawdzić, czy atrybuty zamówionych części są rzeczywiście prawidłowe dla Twojego pojazdu.

Dobór części do mało popularnych modeli lub wersji z innych rynków może być niezwykle trudny. Informacje o pojeździe nie są tak łatwo dostępne, jak w przypadku pojazdów zarejestrowanych w Europie, dlatego pragniemy podkreślić, że zamawiając części do importowanego pojazdu, upewnij się, że informacje techniczne podane na naszej stronie internetowej dokładnie odpowiadają specyfikacjom przedmiotu, którego potrzebujesz.
Tam, gdzie wymieniamy tylko 1 część do samochodu, nie zawsze oznacza to, że jest to jedyna dostępna część do tego samochodu. Przed zakupem zapoznaj się ze specyfikacją części.

Jak dobrać śruby do felg?

Klienci zazwyczaj kupują zamienne śruby do kół ze stopów lekkich do swoich pojazdów z powodu uszkodzenia lub korozji istniejących śrub kół lub podczas montażu nowych felg aluminiowych.

Bardzo ważne jest, aby wybrać nakrętki i śruby kół, które są odpowiednie dla Twojego pojazdu, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy i porady lub skorzystaj z naszej tabeli kodów, która może być wykorzystana do określenia właściwych śrub dla Twojego pojazdu.

Jeśli montujesz nowe koła i planujesz użyć tarcz dystansujących, pamiętaj, że możesz potrzebować dłuższych śrub.

Jeśli nie masz pewności, jakiej części potrzebujesz, nie zgaduj i nie kupuj części, aby spróbować rozwiązać problem metodą prób i błędów.

Specyfikacja / wymiary

Większość naszych części posiada wymiary zawarte w opisie. Te pomiary są wymienione, aby pomóc Ci zweryfikować, czy te części są prawidłowe dla Twojego samochodu. Proszę zwrócić uwagę na te pomiary, aby upewnić się, że zamówisz odpowiednią część do swojego samochodu.