POMYŚL O
BEZBPIECZEŃSTWIE

Podczas prowadzenia pojazdu wartość bezpieczeństwa musi być na pierwszym miejscu. Bez kompromisów. To rzeczywistość, którą wszyscy znają i którą dzielą. Wszyscy jednak wiedzą, że stan łączników kół, zużyte w trakcie użytkowania, może zagrażać bezpieczeństwu naszemu i osób z nami podróżujących, powodując poluzowanie się lub odczepienie koła. Przeprowadzanie okresowej wymiany śrub kół jest rozważnym, rozsądnym, inteligentnym, a także bardzo prostym rozwiązaniem: wystarczy skontaktować się z zaufanym sprzedawcą i zażądać absolutnej jakości części mocujących koło, a twoje bezpieczeństwo będzie gwarantowane.

Luźne mocowania kół – śruba lub nakrętka – zagrażają bezpieczeństwu uczestników ruchu. W rzeczywistości może to doprowadzić do niestabilności jazdy, a ostatecznie do zgubienia koła, powodując potencjalne zagrożenie dla kierowcy i pasażerów z możliwym uszkodzeniem pojazdu. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie prawidłowego mocowania w odpowiedni sposób przy użyciu wysokiej jakości akcesoriów, idealnie odpowiadających oryginałom.

Upewnij się, że produkt jest odpowiedni dla typu pojazdu (marka i model), do którego jest używany. Podstawowe parametry to: rozmiar klucza; kształt osadzenia (stożkowy, kulisty lub płaski); długość robocza; średnica i skok gwintu; długość całkowita; właściwości mechaniczne (klasa odporności i twardości).

Używaj tylko elementów montażowych w dobrym stanie (brak korozji, wgnieceń i zużytych gwintów).

Nigdy nie smaruj gwintów śruby nakrętek czy szpilek!
Smarowanie zmienia współczynnik tarcia co za tym idzie wpływa na współczynnik momentu obrotowego.

Używając śrub zamiennych upewnij się, że produkt jest zgodny ze specyfikacją oryginalnego produktu.

Sprawdź moment dokręcania zalecany przez producenta pojazdu.

Bezpieczeństwo

natychmiast wymień zużyte nakrętki i śruby, zapewniając bezpieczeństwo samochodu

Profesjonalizm

uzyskaj fachowe doradztwo

Jakość

akcesoria "made in Italy" wysokiej jakości, w wyjątkowo konkurencyjnych cenach w porównaniu do zakupu w ASO