Zwrot towaru

Możliwość zwrotu towaru

Jeśli się rozmyślisz lub towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Wystarczy odesłać towar wraz z odstąpieniem od umowy. Towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Sprzęt powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z pełnym wyposażeniem i dodatkami. Zwrot dotyczy tylko osób fizycznych.

Powyższe zapisy nie ograniczają oraz nie wyłączają uprawnień kupującego będącego konsumentem, które przysługują mu zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, na mocy której konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Stosuje się również do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o CEIDG.

Rezygnacji można dokonać z całości lub części zamówionych towarów. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku:w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

  • o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przez rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od Umowy,
  • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami

Jak zwrócić zakupiony produkt

Zwracane towary odeślij na adres:
FLOW Sudół Bartosz
ul. Babiego Lata 9B/4B
53-020 Wrocław

lub do paczkomatu WRO111M
(Wietrzna 10, Wrocław 53-024)

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Wymiana produktu

Aby dokonać wymiany należy odesłać towar zgodnie z procedurą zwrotu do naszego sklepu. Środki za zakup zostaną zwrócone i będą mogli Państwo złożyć nowe zamówienie na produkt, który spełni oczekiwania.

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

Aby jak najszybciej przetworzyć Państwa prośbę, proszę postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w formularzu.

Jeśli nie mają Państwo możliwości wydruku, prosimy o wypisanie swoich wymagań oraz danych na papierze oraz umieszczenie go w pudełku.


Zwrot płatności nastąpi po otrzymaniu przez nas towaru. Zwrotów staramy się dokonywać niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów, nie później niż 14 dni od daty otrzymania odstąpienia.