Marki Jest 7 marek

 • BBS

  Firma założona w 1970 roku w Niemczech jest ekspertem w produkcji kół zaawansowanych technologii.

 • Bimecc

  Firma powstała w 1987 roku we Włoszech i jest światowym liderem w dziedzinie najwyższej jakości osprzętu do kół, mającym swoje odziały również w Wielkiej Brytanii i USA. 

 • Ellis

  W Ellis technologia, innowacje i bezpieczeństwo są naszymi stale ewoluującymi wartościami i celami, dążąc do najwyższych standardów jakości. Ta jasna Misja na przyszłość opiera się na solidnej przeszłości, w której wykształcono nasze zaangażowanie w postęp i dojrzewało nasze bogate doświadczenie. Historia naszej firmy obejmuje prawie 50 lat, pół wieku naznaczonych badaniami, eksperymentami, projektowaniem i wytwarzaniem produktów w sektorach określonych przez ciągłe zmiany i najwyższe oczekiwania.

 • Kabat

  Polski producent opon, dętek i ochraniaczy. Lider w produkcji dętek w Europie i jeden z czołowych producentów dętek na świecie. Firma Kabat została założona w 1983 roku i od początku swojego istnienia jest ona biznesem rodzinnym. Właścicielami są dwaj bracia Andrzej i Tadeusz Kabat.

 • McGard

  McGard to amerykański producent wysokiej jakości mechanicznych blokad, w tym śrub i nakrętek zabezpieczających do kół. Zaopatruje największe firmy motoryzacyjne w Ameryce Północnej, Japonii i Europie, a także agencje rządowe, wojskowe, samorządy oraz przemysł.

 • Ronal

  Od ponad 35 lat stawia na najwyższą jakość swoich wyrobów. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością właściwą dla wyposażenia fabrycznego, a także oryginalnym wzornictwem i innowacyjnością.

 • VT PRO

  VT Pro to najlepsze w branży markowe produkty, najwyższej jakości (wyłącznie producentów włoskich, niemieckich i amerykańskich) które posiadają wszystkie europejskie certyfikaty oraz spełniają normy największych producentów aut.

1 - 7 z 7 produktów